Společnost Bacchus Vins & Champagnes a.s.

Bacchus byl ve starém Římě bohem vína a radosti, zosobněním životní energie. Přinášel do života příjemné a radostné okamžiky – a právě to je naším cílem.

Dovážíme pro Vás vynikající vína a ušlechtilé destiláty z nejproslulejších světových oblastí, od skvělých vinařů, kteří rozumějí své práci a dobře vědí, že víno není nápoj, ale spíš báseň. Naše dodavatele i naše produkty známe osobně – a proto můžeme garantovat kvalitu všech vín i destilátů, které Vám předkládáme.

Stojí za námi nejen naše láska k vínům, ale také zkušenosti a kontakty; na českém trhu působíme už od roku 1994, a proto patříme mezi dovozce s nejdelší tradicí. A umíme vybírat to nejlepší – v naší nabídce najdete celou řadu unikátů, které znáte z odborných časopisů, knih nebo žebříčků světových odborníků.

Ve vinařství ctíme tradici a považujeme si vinaře, kteří při výrobě využívají tradičních postupů. Ale zároveň dbáme na to, abychom v obchodování využívali nejmodernějších technologií. Naše společnost je držitelem certifikátu řízení jakosti podle normy ISO 9001:2001. A máme i záruku světové úrovně, protože pracujeme pod patronátem L´Ordre des Côteaux de Champagne, Les Compagnons du Beaujolais a La Chaîne des Rôtisseurs.

Protože jsou naše služby na špičkové úrovni, máme tu čest spolupracovat s mnoha renomovanými společnostmi, vyhlášenými restauracemi a celou řadou firem, jimž pomáháme budovat prestižní image. Se všemi partnery spolupracujeme rádi a snažíme se jim plnit všechna přání, proto jsme přece tady. A přitom máme stále na mysli jeden z nejkrásnějších životních zázraků – setkání s dobrým vínem.

Přesvědčte se sami.

Za společnost Bacchus Vins & Champagnes a.s.

Ing. Alexander Lochman, JUDr. Alexander Lochman, Tomáš Odermatt